Ogłoszenie


#1 2007-02-05 10:44:05

Sergiejskaja

Moderator

3692671
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 104

LOTERIA

zasady loteri:
1) w ciagu ustalonego czasu od zamieszczenia pytania konkursowego należy udzielić poprawnej odpowiedzi
2) odpowiedzi które nadejdą po czasie będą nie ważne
3) do wiadomości z odpowiedzią nalezy podać kordy budynku na który ma wpłynąć nagroda, swój nik w grze oraz jak ktoś ma to numer gg
4) w najbliższym czasie jak tylko bede mógł z pośród poprawnie udzielonych odpowiedzi losuje zwycięzcę (do programu losujacego wprowadze niki i on mi wylosuje)
5) na forum ogłoszę zwycięzcę
6) surowce wpływają na konto zwycięzcy
7) zabawa trwa dalej nie długo będzie nastepny konkurs
8) dodatkowe pytania proszę kierować na priv bądź gg 3692671
9) w tym temacie na forum piszecie tylko odpowiedź oraz dane o które prosiłem zadnych innych wiadomości

NIM WEŹMIESZ UDZIAŁ ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI LOTERI!!!



UWAGA!!! kolejna edycja loterii...
kategoria film (a konkretniej "haker")
Podczas udziału w hakerskiej rywalizacji główny bohater natrafia na problem. Tym problemem jest zagadka jaka zadaje mu komputer przed możliwością wzięcia udziału z konkursie... zagadka brzmi: co ma wspólnego juliusz cezar z węgrami?? to jest także wasza zagadka w dzisiejszej loterii
przewidywana pula nagród to 400.000 broni... macie czas do północy START

Ostatnio edytowany przez Sergiejskaja (2007-02-06 16:55:48)


kontakty... konszakty... z diabłem podpisane pakty...

Offline

 

#2 2007-03-11 15:12:39

Sergiejskaja

Moderator

3692671
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 104

Re: LOTERIA

UWAGA!!!
ZMIANA ZASAD W [color=blue]LOTERI
....!!
zmianie ulega jedna zasada... nie bierze udziału każdy...
udział biorą osoby które kupią odemnie los... można kupić wiele losów nie koniecznie 1...
koszt 1 losu to 5 000 $$$ każda prawidłowo udzielona odpowiedź przez osobe która kupi los będzie brałą udział w losowaniu... do losowania posłuży mi program który sam napisałęm w c++ i każdy kto kupi los będzie miał przypisany swój numerek... jesli kupisz 5 losób to otrzymasz 5 numerków...[/color]

pytanie na dzisiaj brzmi...
jaki kolor miał kubraczek Kubusia Puchatka i jakiego koloru był sam Kubuś??



losy można kupić wysyłając do mnie wiadomość w któej będzie zawartość ile losów chcecie kupić... zatwierdzenie losu i przyznanie numerków nastąpi zaraz po wpłynięciu do mnie dolarów...


przewidywana pula to 500k broni...

kiedy odbędzie sie losowanie jeszcze dokłądnie nie wiem... ale narazie czekam aż pokupujecie losy i poudzielacie odpowiedzi... odpowiedzi należy pisać do mnie na priv w vendettcie...






[b]normalnei nie umiecie się bawić nie to nie zamykam ten temat i koniec z moja loterią...!!!!!![b/]


kontakty... konszakty... z diabłem podpisane pakty...

Offline

 

#3 2007-05-06 10:20:36

emeryt

Agent

9163204
Skąd: Z mamy i taty
Zarejestrowany: 2006-11-13
Posty: 250

Re: LOTERIA

Kubus Puchatek byl koloru zoltego
Kubrak czerwony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl